CALİPER Projesi Eğitimleri – Toplumsal Cinsiyet Boyutunun Araştırma Süreçlerine Entegrasyonu
![Lee_2022 Duyurular_tr](https://lee.yasar.edu.tr/wp-content/uploads/2022/01/Lee_2022-Duyurular_tr-770x433.jpg)
Avrupa Birliği Ufuk 2020 Programı kapsamında desteklenen, Üniversitemiz Avrupa Birliği Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü koordinatörlüğünde “CALIPER – Cinsiyet Eşitliği için Araştırma ve Yenilikçilik” başlıklı proje kapsamında kurum içi eğitimler serisinin dördüncüsü olan “Toplumsal Cinsiyet Boyutunun Araştırma Süreçlerine Entegrasyonu” eğitimi 16 Kasım 2022 Çarşamba günü 10:00-12:00 saatleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenecektir.
Konuya ilgi duyan tüm tam/yarı zamanlı akademik personel ve lisansüstü öğrencilerin katılımına açıktır.
Eğitim Kayıt Linki:
https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZMpceGtrDIrGdHHSO2THiVPV4uLUtKMBi46