LEE Güz 2. Dönem Başvuruları, 5-6 Eylül 2022 FLAT Sınavı Hakkında
![Lee_2022 Enstitü Duyuruları_tr](https://lee.yasar.edu.tr/wp-content/uploads/2022/01/Lee_2022-Enstitu-Duyurulari_tr-770x433.jpeg)
2022-2023 Güz Yarıyılı 2. Başvuru dönemi için Yüksek Lisans Programlarına başvuruda bulunan adaylar, program kabul koşullarında yer alan yabancı dil belgesinin eksik olması durumunda 5-6 Eylül 2022 tarihinde Üniversitemiz Yabancı Diler Yüksekokulu tarafından yapılacak İngilizce Dil (FLAT) sınavına girebilirler.
Sınav yeri ve saati ile ilgili tüm detaylar 2 Eylül 2022 tarihinde saat 18:00’da YDY web sayfasında (https://ydy.yasar.edu.tr/) duyurularda yayınlanacaktır.